Poslední realizace

Jak webdesign ovlivní Vaše internetové stránky?

Nejdůležitější je první dojem. Webdesign kvalitního webu musí zaujmout svým atraktivním vzhledem, ale zároveň přesvědčit návštěvníka, že snadno na stránkách nalezne to co hledá. Naše tvorba www stránek vychází z intuitivního chování průměrného návštěvníka na internetu, s ohledem na odvětví daného trhu.

4 zásady, se kterými přistupujeme k tvorbě www stránek

 • Kreativní přístup k řešení
  Týmově se zamýšlíme nad nejvhodnějším způsobem zpracovaní jednotlivých zakázek. Webové stránky pak získávají náboj a využívají naplno potenciál internetové propagace.
 • Komplexní grafická identita
  Tvoříme www stránky a internetové obchody, které „ladí“ k firemní identitě. Návštěvník tak vždy ví, že se právě nachází na správném místě.
 • Rychlá orientace
  Díky dlouholetým zkušenostem s tvorbou www stránek, víme jak se návštěvník na webu chová, kde co hledá a co očekává. Odpovídá tomu také náš webdesign, který poskytuje návštěvníkům snadný pohyb po všech částech webu. Co u Vás lidé hledají, pak také najdou.
 • Interaktivita
  Interaktivnímu médiu sluší interaktivní chování. Upřednostňujeme využití animací, které komunikují s uživatelem tak, že mu především pomohou ke snadnější práci se systémem.

Váš zákazník, náš pán

Naše základní priorita je, aby www stránky byly opravdovým přínosem pro našeho zákazníka. To však znamená, že web bude optimalizován především pro potřeby návštěvníků. Internetový obchod pak produkuje maximální množství zisku a www stránky zabezpečují kvalitní propagaci firmy na internetu.