Poslední realizace

Komplexně, kvalitně

Pokryjeme Vaše potřeby spojené s internetem. Naše dlouholeté zkušenosti při tvorbě internetových projektů pro celou řadu společností se promítnou i do vaší budoucí prezentace. Návštěvníci stránek následně ocení přehlednost, grafickou vyspělost a snadnou přístupnost k informacím, produktům či službám, které jim chcete nabídnout.

Poradenství, analýza a příprava projektů

Kvalitní příprava je velmi důležitou součástí zpracování projektů, jako všude. Stavěli byste snad dům bez projektu? Díky důkladné analýze budou zřejmé nové skutečnosti, se kterými je třeba počítat. Konzultace a poradenství vám rozšíří obzory.

Nový web, e-shop, webová aplikace

Řeší se web a jeho grafická podoba, technické řešení s redakčním systémem nebo připravené na míru, doplnění o internetový obchod apod. Více informací...

Změna, úprava nebo rozšíření webu

Každý projekt potřebuje po čase provozu úpravu nebo rozšíření. Může se jednat o doplnění grafických prvků, rozšíření funkčnosti nebo doplnění informací.

Provoz a technická správa projektů

Aby vše fungovalo jak má, zajišťujeme kompletní servis a hosting stránek a webových projektů s garancí dostupnosti díky provozu na serverovém clusteru. Internetové projekty musí fungovat, výpadky snižují nejenom zisky, ale i důvěru zákazníků.

Statistiky návštěvnosti projektů

Měřit znamená zlepšovat. S tímto rčením je smysl statistik návštěvnosti stránek zřejmý. Zjistíte tak snadno reakce zákazníků na reklamní kampaně, umístěné placené odkazy, včetně informace odkud k vám návštěvníci přišli a co přesně hledali.

Marketingová podpora projektů

Podpora projektů s využitím internetu výrazně zhodnocuje investice do internetových projektů a zkracuje návratnost investic. Využívá se marketingu ve vyhledávačích SEM, optimalizace stránek pro vyhledávače SEO a další řada marketingových nástrojů na internetu.