Poslední realizace

 • Habánské sklepy - vína s tradicí 400 let

  14.9.2014
  Habánské sklepy - vína s tradicí 400 let
  Pro vinařství Habánské sklepy jsme připravili novou webovou prezentaci, kde se dozvíte nejenom o přednostech jednotlivých vín, ale dýchnou na vás i po 400 let utvářené hodnoty a tradice tohoto našeho předního vinařství.
  více...

 • Milkpol - nová webová prezentace

  17.6.2013
  Milkpol - nová webová prezentace
  Nový web pro společnost Milkpol, předního hráče v obchodě s mléčnými produkty a surovinou na evropském i světovém trhu.
  více...

Redakční systém, optimalizace pro vyhledávače, tvorba internetových stránek, webdesign

Redakční systém

Redakční systém B editorial Vám umožní snadno a rychle publikovat informace na internetu bez technických znalostí. Úpravy menu, práce s obrázky, editace textu i katalogu produktů bude plně ve vašich rukách.

Optimalizace pro vyhledávače

Umístění na předních pozicích ve fulltextových vyhledávačích je nezbytnou součástí růstu moderní firmy. Optimalizací pro vyhledávače - SEO - lze tohoto růstu snadno dosáhnout.

Tvorba www stránek

Pokryjeme Vaše potřeby spojené s internetem. Naše dlouholeté zkušenosti při tvorbě webových stránek pro celou řadu společností se promítnou i do vaší budoucí prezentace.

 • 16.9.2014

  Habánské sklepy - vína s tradicí 400 let

  Nová prezentace pro vinařství Habánské sklepy, kde se dozvíte nejenom o přednostech jednotlivých vín, ale dýchnou na vás i po 400 let utvářené hodnoty a tradice tohoto našeho předního vinařství.
 • 30.7.2014

  Podpora nadace byla pro nás radostí

  Připravili jsme novou webovou prezentaci Nadace pro transplantace kostní dřeně, která nahradila starý, již nevyhovující web. Ochotní dárci i nadace si takovou změnu jistě zasloužili.