DESIGN
Webdesign
TECHNOLOGIE
CSS
Javascript
mySQL
PHP
XHTML
STATUS
online
SPUŠTĚNÍ
05.11.2011

Portál pro lékařský personál - Mediki.cz

Redakční systém
www.mediki.cz

Web pro zajímavý projekt, cílící na český i zahraniční zdravotnický personál, ucházející se o pracovní místa v České republice i dalších zemích EU.

Projekt nabízí asistenci schopnému a odhodlanému zdravotnickému personálu při absolvování složitého postupu potřebného k získání náležitých povolení. Proces se skládá z nostrifikace dokumentů svědčících o dosaženém vzdělání držitele, předaprobační praxí, složením aprobačních zkoušek a až následně je možné získat akreditaci. Postup a rozsah jednotlivých kroků se liší pro zájemce ze zemí EU a pro občany z III. zemí. Právě kvůli komplikovanosti celého procesu a často i úvodní jazykové bariéře, která začátek zájmu o práci v zahraničí zdravotnický personál provází, vznikl tento unikátní projekt.

Po registraci zde zájemci naleznou informace k celému postupu pro získání akreditace a mají zde přístup k aktuálním pracovním nabídkám z oblasti zdravotnictví v ČR i ostatních zemích EU. Společnost ARBEIT CZ všem zájemcům poskytuje komplexní servis při vyřizování všech náležitostí. I když se jedná o běh na dlouhou trať, je partnerství zdravotníků s profesionálním subjektem v oblasti personálního poradenství jistě velkým přínosem.