DESIGN
Webdesign
TECHNOLOGIE
CSS
Javascript
mySQL
PHP
XHTML
STATUS
online
SPUŠTĚNÍ
30.01.2012

MEA Mřížové rošty - nový eShop

Redakční systémRedakční systém

www.mrizove-rosty.cz

B2C i B2B řešení v podobě nového rozsáhlého eShopu s mřížovými rošty, schodišťovými rošty, transportní technikou a příslušenstvím.

Specifický eShop pro průmyslový segment, kde jsme připravili širokou škálu funkcí pro práci se zákazníky i s vlastními produkty. Klienti mají možnost kromě produktů z normované produkce poptávat i produkty atypické výroby. Zde si snadno specifikují parametry výsledného produktu a případně mohou přiložit i technický výkres, pokud je poptávaný produkt specifický nejen rozměry, ale i tvarem.

Produkty normované produkce je možné na webu pohodlně filtrovat a snadno tak procházet tuto specifickou nabídkou. Produkty se totiž nedají snadno na první pohled odlišit, např. na základě obrázku nebo názvu, je proto vhodnějším způsobem filtrace produktů podle zvolených parametrů.

Dalším ze specifik je výpočet cen dopravy, která závisí nejen na hmotnosti dodávky, ale také na vzdálenosti pro dodání celé zásilky, proto systém vypočítává délku trasy přepravy až podle kombinace výsledné hmotnosti a přepravní vzdálenosti je stanovena konečná cena dopravy.