Poslední realizace

Facebook, letní zábava a Pražská vodka

Zní to jak fráze z deníčku pubertálního adolescenta, ve skutečnosti se však jedná o promo Pražské vodky na sociální síti Facebook, které jsme přes léto pro tuto značku zajišťovali.

Fenoménem současného internetu je bezesporu sociální síť Facebook, která svým růstem zastínila i samotný Google. Není tedy divu, že se pro některé naše klienty staráme o jejich stránky právě na Facebooku. Jedna z těchto stránek patří značce Pražské vodky, která síť Facebooku využívá k oslovení svých koncových zákazníků, resp. fanoušků. Ty je samozřejmě potřeba určitým způsob získat. Zde bylo například využito soutěžení o lístky na hudební a sportovní festivaly:

  • hudební festival Benátská noc
  • hudební festival BasinFireFest
  • festival extrémních sportů JoyRide

I když se na první pohled nemusí zdát počet fanoušků Pražské vodky jako závratné číslo, je ve skutečnosti dvojnásobné oproti neoficiálním skupinám Pražské vodky na Facebooku. To co se jim podařilo za 2 roky, se podařilo oficiálním stránkám za 2 měsíce.

Staňte se fanouškem Pražské vodky na Facebooku i Vy.
Více na www.facebook.com/prazskavodka.


Facebook je rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Se svými 500 miliony aktivních uživatelů je jednou z největších společenských sítí na světě. Je plně přeložen do šedesáti pěti jazyků.
Zdroj: Wikipedie - 19. července 2010