Poslední realizace

24.07.2005

Microcom v novém

Ve spolupráci s agenturou NextVision jsme připravili novou podobu stránek Microcom.cz. Rozsáhlý systém s 8 jazykovými mutacemi lze kompletně spravovat pomocí redakčního systému b editorial.
11.05.2005

Microsite s WiFi produkty Microcom

WiFi produkty společnosti Microcom můžete nyní objednávat ze zvýhodněné nabídky, kterou jsme připravili ve spolupráci se agenturou Nextvision. Nabídku jsme připravili pro českou i slovenskou pobočku společnosti Microcom, můžete si tedy z WiFi produktů pohodlně vybírat i na Slovensku.

08.04.2005

Navštivte filmový festival Finále Plzeň

Přijďte shlédnout některé ze široké nabídky domácích i zahraničních filmů promítaných během festivalu Finále Plzeň. Na webových stránkách festivalu, které jsme vytvořili, máte možnost sestavit si i vlastní program filmů, které plánujete navštívit.
31.03.2005

Go Europe Go

Česko-německo-polsko-slovinský projekt pro mládež založený na redakčním systému b editorial umožňující návštěvníkům nejen získat řadu informací, ale i přispívat vlastními postřehy na tento portál.

08.02.2005

Svatba jinak

Netradiční svatební oznámení či pozvánku si můžete vybrat na serveru Svatbajinak.cz. Server prošel kompletní designovou i funkční proměnou, díky kterým si můžete svá svatební oznámení vybírat mnohem pohodlněji.
25.01.2005

Achátpharma anglicky

Prezentaci společnosti Achátpharma založenou na systému b editorial jsme rošířili o anglickou jazykovou mutaci. Anglickou verzi je možno plně spravovat pomocí rozšíření modulů původního systému.