Poslední realizace

10.02.2006

Prezentace BEST a.s.

Zákazníci největšího výrobce betonové dlažby v České republice, společnosti BEST a.s., si nyní mohou pohodlně a přehledně vybírat z rozsáhlého sortimentu společnosti BEST na nových webových stránkách postavených na systému b editorial.
12.01.2006

Pavel Šporcl na webu

Máme za sebou úspěšně prestižní práci na projektu pro houslistu Pavla Šporcla, pro kterého jsme na nový, kompletně Flashový web, nasadili redakční systém b editorial. Díky tomu budeme mít všichni nyní možnost sledovat úspěchy, plány i historii Pavla Šporcla na novém webu vždy v aktuální podobě.

12.12.2005

Multimediální CD Cheb a okolí

Ve spolupráci s Destinačním managementem Český Západ jsme připravili multimediální prezentaci města Cheb a jeho okolí. Rozsáhlá prezentace obsahuje řadu zajímavých a důležitých informací z historie i současnosti města, informace o ubytování a možnosti strávení volného času a mnoho dalšího.
07.12.2005

Registrace .EU domén

Dnes byla zahájena první fáze registrace Evropských domén .EU Kolem této problematiky se vyskytla mezi zájemci řada dotazů a nejasností o tom, kdy, kde, kdo a za kolik může registrovat svou doménu. Rádi Vám v této důležité fázi pomůžeme a zajistíme registraci Vámi vybraného doménového jména s koncovkou .EU

01.12.2005

Svatbajinak také německy

Stránky www.svatbajinak.cz rozšířily svou působnost k našim slovenským a německým sousedům. Slovenskou verzi naleznete na adrese www.svadbainak.sk a německou pak na adrese www.hochzeitanders.de. Obě verze vycházejí z redakčního systému b editorial, který byl již dříve nasazen na českou verzi.
01.10.2005

Energetické nápoje Shock! v novém kabátě

Stránky energetických nápojů Shock! vytvořené ve spolupráci s agenturou Nextvision přináší informace o jednotlivých produktech. Uživatelé mají možnost nahrát vlastní zajímavé fotografie.