Poslední realizace

13.09.2006

Solarteur - podpora pro obnovitelné zdroje

Připravili jsme prezentaci projektu Solarteur, zaměřeného na obnovitelné zdroje. Projekt je podporován v rámci Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů spolufinancovaného ze státního rozpočtu ČR a Evropského sociálního fondu.
07.09.2006

Teleservis.eu

Pro nově vzniklou obchodní aktivitu společnosti Disk obchod a technika jsme připravili nové stránky. Jedná se o projekt telemarketingového call centra, které má oproti konkurenci značné výhody. Nevěříte? Přesvěčte se sami a budete překvapeni výhodnými cenami pro český a hlavně německý trh.

11.08.2006

Bull-racing - ráj motorkářů

Nová prezentace bull-racing.cz je rájem pro každého aktivního motorkáře. Jedná se o stránky distributora profesionálního motorkářského vybavení pro všechny typy motocyklů, závodní, moto crossové, super moto i pro čtyřkolky. Na stránkách naleznete katalogy zastupovaných značek BULL, Polisport, Why a STM.
08.08.2006

Klub přátel Pavla Šporcla

Fanoušci předního českého houslového virtuoza Pavla Šporcla mají od dnešního dne k dispozici vlastní fanklub na webu. Registrovaní členové klubu přátel mají výhody při nákupu v obchodě, který je součástí fanklubáckých stránek a také spolu mohou diskutovat ve fóru, které je součástí sekce webu pro registrované uživatele.

31.03.2006

Sledge hokejový portál SKV NOWACO Sharks

Pro podporu sledge hokeje a karlovarského týmu tělesně postižených SKV NOWACO Sharks jsme vytvořili jako sponzorský projekt obsáhlý portál, informující o dění v celé sledge hokejové soutěži, přirozeně se zaměřením na tým SKV NOWACO Sharks. Snadná správa portálu je zajištěna redakčním systémem b editorial.
01.03.2006

Stránky grafika Pavla Botky

Redakční systém b editorial jsme nasadili na další prezentaci, tentokrát na stránky grafika Pavla Botky, který zde prezentuje své portfolio prací a informace o svých profesních záležitostech.