Poslední realizace

12.01.2007

Nové www stránky společnosti PROBEZ

Spustili jsme novou verzi prezentace společnosti PROBEZ, která je výrobcem a dodavatelem ochranných pracovních pomůcek na český trh. Prezentace prošla výraznou rekonstrukcí, jak po stránce vnitřních rozšíření, např. napojení prezentace na firemní skladový systém, tak po stránce grafické.
09.12.2006

Cityscreen v autobusech PMDP po zkušebním provozu

Náš software, zajišťující kompletní správu informačních a reklamních spotů v plzeňských autobusech MHD, má za sebou úspěšně čtvrtletní zkušební provoz bez jediného problému. Systém, který byl nasazen od září v autobusech MHD, si tak prošel první zatěžkávací zkouškou na jedničku.

26.11.2006

W&P s novou tváří

Pro plzeňskou mediální agenturu W&P jsme vytvořili nový web, kde agentura představuje svoje služby a informace k médiím, ve kterých přednostně zajišťuje propagaci svých klientů. Moderní webové stránky byly vytvořeny kompletně na redakčním systému b editorial
02.10.2006

Propanel - revitalizace panelových domů

Web sdružení Propanel, které působí nejen v Plzni a zaměřuje se na revitalizace panelových, ale i dalších typů bytových domů, se také dočkal své "revitalizace". Nyní je web s novou grafickou podobou a s možností správy obsahu pomocí redakčního systému b editorial.

30.09.2006

Nový web Zero systems

Připravili jsme novou prezentaci společnosti Zero Systems, která se zabývá opravou nástrojů jako jsou opravy frézovacích hlav nebo ostření nástrojů. Prezentace využívá redakční systém b editorial pro snadnou správu svého obsahu.
15.09.2006

Disk obchod a technika

Stejně jako prošli obměnou stránky jednotlivých aktivit společnosti Disk obchod a technika, připravili jsme novou podobu hlavního firemního rozcestníku, který nyní odpovídá nové firemní image a výborně reprezentuje společnost na internetu.