Poslední realizace

03.09.2007

Originální image, originální web - Agri Fair

Pro společnost Agri Fair jsme připravili rozsáhlou webovou prezentaci zastřešujíci všechna odvětví, ve kterých nabízí prvotřídní služby a snad nejširší sortiment zdvihacího zařízení, manupiluční techniky, vazacích a uchopovacích prostředků v České republice.
13.07.2007

Osvěžte se letním webem

Léto, voda, opalovaní ... Všichni to máme rádi a proč tedy nezajet na všem známou vodní přehradu Hracholusky a strávit tam příjemné dny dovolené. Nyní však můžete strávit příjemné chvilky i na zcela novém webu pro Transkemp Hracholusky, který Vám poskytne všechny potřebné informace o kempu, možnostech ubytování a jak trávit volný čas v kempu i okolí.

18.05.2007

Nový web fanklubu Anety Langerové

Jako jedna z mála se Aneta Langerová zařadila mezi rychle stoupající hvězdy, které ihned po svém účinkování v Superstar nevyhasnou. Je zřejmé, že její kariéra nedosáhla svého maxima, stále má co nabídnout a čím překvapit. Proto jsme se úkolu tvorby www stránek fanklubu Anety zhostili s přirozenou vstřícností a respektem.
27.04.2007

Webová prezentace společnosti SEITZ-FOLIEN

Německá společnost SEITZ-FOLIEN se skoro 40 letou tradicí, působící od roku 1994 také v ČR pod názvem FOLIENAMIRU.CZ, má nyní nové webové stránky. Ty podávají velice přehledně potřebné informace z oblasti fólií a jejich zpracování na míru.

23.01.2007

Nová verze hudebního portálu iReport.cz

Rozsáhlý hudební portál iReport.cz si už novou verzi opravdu zasloužil. Po několika letech fungování původní verze, kterou navštívili stovky tisíc návštěvníků, byla spuštěna verze nová, která nabízí více informací v přehlednější a kompaktnější formě. Administrace celého webu s novým redakčním systémem je mnohem pohodlnější.
15.01.2007

Internetové stránky společnosti Stolfig

Pro společnost Stolfig, dodavatele komponentů pro automobilový průmysl, jsme připravili nové internetové stránky, kde společnost prezentuje své technologické možnosti, strojní a SW vybavení pro náročnou práci na prototypových dílech i pro sériovou výrobu.