Poslední realizace

 • Habánské sklepy - vína s tradicí 400 let

  14.9.2014
  Habánské sklepy - vína s tradicí 400 let
  Pro vinařství Habánské sklepy jsme připravili novou webovou prezentaci, kde se dozvíte nejenom o přednostech jednotlivých vín, ale dýchnou na vás i po 400 let utvářené hodnoty a tradice tohoto našeho předního vinařství.
  více...

 • Milkpol - nová webová prezentace

  17.6.2013
  Milkpol - nová webová prezentace
  Nový web pro společnost Milkpol, předního hráče v obchodě s mléčnými produkty a surovinou na evropském i světovém trhu.
  více...

24.10.2007

VÍNO Mikulov, gurmánský zážitek na www stránkách

Ať už patříte mezi opravdové znalce dobrých vín nebo si jen rádi občas vychutnáte dobré víno, navštivte internetové stránky jedné z nejoblíbenějších značek vín na českém trhu www.vinomikulov.cz. Internetovou prezentaci pro VÍNO Mikulov jsme pro společnost BOHEMIA SEKT připravili ve spolupráci s agenturou Křídla.
22.10.2007

Přes 25 000 hudebních titulů, to je nový e-shop Musicrecords

A také přes 5 000 filmových titulů všech žánrů naleznete v zcela novém elektronickém obchodu, který jsme vytvořili pro Musicrecords. Kompletní nabídka hudebních a filmových titulů, na které si jen vzpomenete, aktuální novinky ze světa hudby a filmu. Naleznete zde i kultovní nahrávky a filmové klenoty minulosti a to jak na DVD, tak i na VHS a u hudebních titulů samozřejmě na CD nosičích.


16.09.2007

Infokiosek s katalogem produktů BOHEMIA SEKTU

Infokiosek neboli informační panel s dotykovou obrazovkou je nyní součástí zcela nově vybudované vzorkové prodejny v sídle společnosti na Starém Plzenci. Jedná se o podobný katalog produktů, který můžete nalézt na stránkách www.bohemiasekt.cz a již jsme Vás o něm informovali dříve.

10.09.2007

Redakční systém b editorial nasazen na web firmy Liapor

Přední výrobce stavebního materiálu v České republice, společnost Liapor, mezi jejíž produkty se řadí především keramické kamenivo, zdivo a lehké betony, má nyní k dispozici pro své internetové stránky www.liapor.cz redakční systém b editorial. Čím se liší tento projekt od ostatních? Především tím, že byla zachována původní grafická podoba webu a byl nasazen pouze redakční systém pro správu obsahu.

05.09.2007

BOHEMIA SEKT - aplikace katalog produktů

Společnost BOHEMIA SEKT vychází vstříc svým velkoobchodním odběratelům, ti mají nyní k dispozici přehledný katalog veškerých produktů přímo na internetu. Po příhlášení do systému se snadno dostanou k potřebným informacím a reklamním fotografiím široké škály šumivých a perlivých vín, ale i lihovin a vermutů. Při tvorbě tohoto katalogu jsme dbali především na grafickou přehlednost, dostupnost informací a především bezpečnost celého systému.
04.09.2007

Politika, veřejná správa, mezinárodní vztahy ...

Vyvolávají ve Vás tyto pojmy touhu dozvědět se víc? Máte možnost prohloubit své znalosti v těchto oblastech studiem nebo účastí na konferencích a seminářích renomované vysoké školy CEVRO Institut. Pro tuto vysokou školu neuniverzitního charakteru, sídlící v Měšťanské besedě v Praze, jsme vytvořili novou webovou prezentaci kompletně spravovanou redakčním systémem b editorial.