Poslední realizace

 • Habánské sklepy - vína s tradicí 400 let

  14.9.2014
  Habánské sklepy - vína s tradicí 400 let
  Pro vinařství Habánské sklepy jsme připravili novou webovou prezentaci, kde se dozvíte nejenom o přednostech jednotlivých vín, ale dýchnou na vás i po 400 let utvářené hodnoty a tradice tohoto našeho předního vinařství.
  více...

 • Milkpol - nová webová prezentace

  17.6.2013
  Milkpol - nová webová prezentace
  Nový web pro společnost Milkpol, předního hráče v obchodě s mléčnými produkty a surovinou na evropském i světovém trhu.
  více...

17.03.2008

Systemické koučování pro Západní Čechy

Mladá a dynamicky se rozvíjející firma ACCoach, zabývající se koučováním, má nové www stránky s podporou redakčního systému b editorial.
03.03.2008

Podpora pro nové produkty společnosti BEST

Novinky v nabízených produktech společnosti BEST byly samozřejmě také podpořeny úpravami na www stránkách. Nové informace jsou doplněny také grafickými úpravami, které davají větší důraz na nové produkty a lépe komunikují produktovou strategii společnosti.

20.02.2008

Osobní vinotéka - nový
e-shop s víny

Pro společnost BOHEMIA SEKT jsme připravili elektronický obchod Osobní vinotéka, který může být nyní Vaší branou k široké škále kvalitních vín a sektů z Čech i Moravy. Navíc návštěvníkům nabízí rady sommilierů, kteří Vám vždy poradí se správným výběrem.
10.01.2008

Dům jedním tahem - bydlet rychle a komfortně

Zpracovali jsme nové webové stránky projektu "Dům jedním tahem". Ve spolupráci se společností ATONdesign, která dodala grafickou podobu webu, jsme spustili nový web projektu, který nabízí komfortní řešení nového bydlení.

12.12.2007

Nové stránky Víno Mikulov - Sommelier Club

Zatímco Víno Mikulov je značka oblíbená u široké veřejnosti, Víno Mikulov - Sommelier Club jsou vína pro opravdové znalce a náročné zákazníky. Nyní mají i tato výjimečná vína svoji internetovou prezentaci.
07.12.2007

Předvánoční dárek milovníkům Bohemia Sektu

Těsně před Vánoci uvádíme do provozu nové www stránky šumivého nápoje Bohemia Sekt. Nový web prestižně prezentuje přední produkty společnosti BOHEMIA SEKT a pro návštěvníky si připravil i něco navíc. Pojďte společně s námi navštívit nové stránky oblíbeného sektu.