Poslední realizace

21.04.2009

Připravte se na podzimní hudební festival

Pražský hudební život na podzim opět ožije, tentokrát již 14. ročníkem festivalu Struny podzimu. A nyní doslova ožily webové stránky festivalu.
07.04.2009

Adrenalin přímo do žíly!

S rozšířením obsahu a lehkým redesignem www stránek Offpark.cz přibyla na webu nově možnost si adrenalivanou zábavu objednat přímo přes internet.

01.04.2009

Prezentační CD plné bublinek

Pro společnost BOHEMIA SEKT jsme zajistili a připravili prezentaci na CD, které obsahuje zajímavá data jak pro novináře, tak pro partnery společnosti. CD je informacemi tak nabyté, že vám téměř šumí v ruce.
31.03.2009

Vyzkoušejte outdoor na Šumavě

Jste-li pracovní tým, skupina, školní třída nebo třeba parta starých kamarádů, určitě se podívejte na nový microsite www.outdoornasumave.cz... Je tu pro vás připravena nabídka na nevšední zážitky.

12.03.2009

Nový web společnosti Jablotron Alarms

A bezpečnost na internetu je zase o krok dál. Spustili jsme totiž nový web pro největšího českého výrobce zabezpečovací techniky, společnost Jablotron Alarms.
23.02.2009

Nová internetová televize z oblasti motorismu

Spustili jsme projekt motoristická internetové televizeAUTOTELEVIZE.CZ, který jako z prvních využívá v oblasti motorismu internet jako televizní médium.