Poslední realizace

18.01.2010

Web s citem pro finance

jsme spustili nový web pro společnost Citfin, která nabízí svým klientům z firemní sféry výhodné služby pro obchodování se zahraničními partnery, výhodné směnné kurzy pro platební styk, forwarding, bankovní účty pro SME a další subjekty obchodující se zahraničím.
16.01.2010

Být v klidu na českých silnicích...

To jistě řada z vás ví, že není jen tak. Lze to ale snadno změnit. Stačí navštívit stránky Nehoda.cz, kde naleznete veškeré informace týkající se ponehodové asistence, takže vás už žádný řidič "kaskadér" na našich silnicích nějakým tím ťukancem nevyvede z míry.

13.12.2009

Šťastné a veselé

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za příjemnou a inspirující spolupráci v roce 2009. V novém roce 2010 Vám přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů, chutného kapříka a klidné svátky.
11.12.2009

Spustili jsme nový web pro společnost JABLOCOM

JABLOCOM je přední světovou společností ve vývoji a výrobě inovativních zařízení využívajících GSM technologie. Nyní má k dispozici novou www prezentaci, která odpovídá postavení společnosti.

08.12.2009

Sousedé se stávají přáteli

Pro Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem a jejich projekt "Sousedé se stávají přáteli" jsme připravili a spustili nový web.
22.11.2009

Pro ještě lepší vztahy mezi německou a českou mládeží

Nasadili jsme nový grafický design na web Tandemu, koordinačního centra česko-německých výměn mládeže při Západočeské univerzitě v Plzni.