Poslední realizace

01.08.2010

Zplodili jsme šesterčata

Ano, přesně tak. Zadařilo se a na svět se nám povedlo přivést 6 nových internetových prezentací. Matkou je nadnárodní společnost ABET HOLDING, a.s., která je zaměřená na podporu svých klientů v jejich podnikání.
10.06.2010

Svaroh Active - nová zajímavá fotogalerie

Spustili jsme osobní fotogalerii www.svarohactive.cz, která je osobitá svým technickým zpracováním i nevšedními fotografiemi ryzí přírody a nespoutaného života zvířat.

28.05.2010

Dovolená na Šumavě? Vyražte na Špičák!

Respektive nejdříve na www.spicak.cz. Nový web, který jsme před zimou spustili se v letních měsících mění k nepoznání a svěžím způsobem servíruje všechny potřebné informace k letnímu výletu na Šumavu.
11.05.2010

Největší stálá expozice drahých kamenů v ČR

Top prodejce drahých kamenů v ČR - Minas Gerais, provozuje v Trnovanech u Chomutova největší stálou expozice drahých kamenů v České republice. Ta má nyní novou www prezentaci www.drahekameny.eu.

05.03.2010

Šumavský Špičák Vás zve na návštěvu

Naše zimní sezóna byla tak nabitá, že jsme Vám ani nedali vědět o novém webu Špičáku. Co Vás na Špičáku čeká a jaké jsou zde možnosti vyžití? Na to všechno Vám odpoví portál Ski areálu Špičák na adrese www.spicak.cz, který jsme před touto zimní sezónou připravili.
02.02.2010

Nová fasáda pro vysokou školu

O www prezentaci, stejně jako o jakoukoliv jinou stavbu, je potřeba se průběžně starat. Web vysoké školy CEVRO Institut si s úspěšným rozvojem této vysoké školy vyžádal redesign, restrukturalizaci obsahu a tedy i změnu navigace.