Poslední realizace

 • Habánské sklepy - vína s tradicí 400 let

  14.9.2014
  Habánské sklepy - vína s tradicí 400 let
  Pro vinařství Habánské sklepy jsme připravili novou webovou prezentaci, kde se dozvíte nejenom o přednostech jednotlivých vín, ale dýchnou na vás i po 400 let utvářené hodnoty a tradice tohoto našeho předního vinařství.
  více...

 • Milkpol - nová webová prezentace

  17.6.2013
  Milkpol - nová webová prezentace
  Nový web pro společnost Milkpol, předního hráče v obchodě s mléčnými produkty a surovinou na evropském i světovém trhu.
  více...

19.08.2002

B Media - dodavatel CI pro DERS, s.r.o.

Firma DERS, s.r.o. si ve výběrovém řízení zvolila B Media pro vytvoření nového Corporate Image. Nové CI, s důrazem na čistotu a jednoduchost, bude vyzdvihovat spolehlivost a důvěryhodnost firmy.
09.08.2002

Web KCT Data v designu od B Media

B Media vyhrála se svým návrhem výběrové řízení na dodávku webdesignu pro firmu KCT Data s.r.o., která se zabývá poskytováním služeb v oblasti podpory informačního systému SAP.

01.07.2002

Redakční systém pro server iReport.cz

B Media dodává komplexní redakční systém pro informační server hudebního časopisu Report. Systém bude umožňovat snadnou aktualizaci serveru, zadávání a sledovaní reklamních kampaní, využívání statistických informací a další funkce důležité pro server daného rozsahu a zaměření.
16.06.2002

Nová verze stránek
inSITE, s.r.o.

Můžete si prohlédnout novou verzi internetových stránek firmy inSITE, s.r.o. Stránky čeká ještě několik drobných rozšíření a integrace několika modulů, nicméně stránky jsou již plně funkční.