Poslední realizace

27.11.2002

Bezproblémový chod hudebního serveru iReport.cz

Hudební server iReport.cz, jehož novou verzi jsme vytvořili, funguje od svého spuštění v říjnu bez jakýchkoli problémů. Návštěvnost serveru utěšeně stoupá zejména díky celkové aktuálnosti poskytovaných informací, které dovoluje námi dodaný redakční systém snadno spravovat a udržovat stále aktuálními.
06.11.2002

Úspěšné spuštění portálu Nemeton

Dnes byl úspěšně spušťen portál Nemeton určený vzdělávacím agenturám i všem zájemcům o školicí programy. B Media vytváří celou vizuální image portálu, od logotypu přes propagační materiály až po design vlastního serveru.

25.09.2002

Design pro intranet Západočeské energetiky, a.s.

Právě vytváříme novou grafickou podobu pro intranet Západočeské energetiky, a.s.. Vzhled intranetu, jako každodenního komunikačního nástroje, vyžaduje důkladné provázání s celkovou firemní strategií tak, aby si zaměstnanci nenásilnou cestou prohlubovali vztah k firemním hodnotám.
23.09.2002

Prezentace PROBEZu spuštěna

Úspěšně jsme spustili Internetovou prezentaci velkoobchodu s ochrannými bezpečnostními pomůckami firmy PROBEZ. Na stránkách najdete eShop, ve kterém si můžete pohodlně objednávat ze širokého sortimentu firmy.

26.08.2002

B Media se stala partnerem inSITE, s.r.o.

Firma B Media zvítězila ve výběrovém řízení a stala se partnerem firmy inSITE, s.r.o. pro oblast grafického designu a webdesignu. Dlouhodobé partnerství zaručí firmě inSITE kvalitní a ergonimický design pro vyvíjené produkty a neméně kvalitní propagaci celé firmy i jednotlivých produktů.
23.08.2002

Webdesign pro portál Centrum montovaných hal

Vytvořili jsme webdesign pro jedinečný portál Centrum montovaných hal, který bude zprostředkovávat nákup, prodej a další služby spojené s montovanými stavbami v celé České republice. Oficiální představení portálu proběhne na veletrhu FOR-ARCH 2002.