Poslední realizace

08.07.2003

Elektronický obchod BStore ve společnosti Orvest

B Media bude dodávat svůj elektronický obchod BStore společnosti Orvest, velkoobchodnímu prodejci papírnického zboží. Další fází prací bude integrace dat z BStore do firemního účetního systému.
03.07.2003

Společnost Protherm si zvolila informační řešení od B Media

Přední výrobce kotlů ve střední Evropě si vybral naši společnost jako dodavatele nové korporátní www prezentace. Projekt bude zahrnovat rozsáhlý publikační systém, se kterým budou moci odpovědní pracovníci snadno aktualizovat obsah celého webu.

23.06.2003

Překračujeme hranice...
B Media v Polsku

Naše společnost vyhrála výběrové řízení na vytvoření Flash prezentace pro polské hudební vydavatelství Currently Processing Records. Výsledná prezentace s progresivním designem bude doplněna přehledným administračním systémem pro snadnou správu celé prezentace.
24.05.2003

Elektronický obchod swingnapoje.cz

Spustili jsme ostrou verzi elektronického obchodu společnosti Swing nápoje s.r.o. zabývající se velkoobchodním prodejem alkoholických i nealkoholických nápojů a potřeb z oblasti gastronomie.

16.05.2003

Systém kulturních akcí regiomix.cz

Systém pro správu a zveřejňování kulturních akcí, knižních tipů, článků z oblasti kultury apod. pro celou oblast ČR prošel posledními úpravami a změnami.
06.05.2003

Albion group s.r.o. - závěrečné kolo výběrového řízení

Naše společnost v tvrdé konkurenci úspěšně postoupila do závěrečného kola výběrového řízení na novou www prezentaci pro Albion group s.r.o. - nějvětšího českého výrobce bazénové techniky.