Poslední realizace

13.10.2003

Longines Women's Club - Elegance is an attitude

Představujeme klubové stránky Longines Women's Club, který vznikl jako poděkování prestižní švýcarské značky hodinek Longines všem svým zákaznicím a nabízí jim informace o klubových výhodách u partnerů klubu jako jsou NIKE, Estée Lauder, DolceVita, BAZAAR a další.
01.10.2003

Longines Woman's Club - microsite od B Media

Ve spolupráci s agenturou Next Vision připravujeme microsite pro prestižní projekt Longines Woman's Club, mezi jehož partnery patři NIKE, Estée Lauder, DolceVita a další. Vážené elegantní dámy, již 10.10.!

01.10.2003

BStore - další úspěšné nasazení

Elektronický obchod b store byl úspěšně nasazen na web firmy Orvest, kde zajišťuje prodej a prezentaci téměř dvou tisíc produktů. Po přechodu firmy Orvest na nový účetní software bude BStore přímo komunikovat s účetním programem, aby tak byla efektivita elektronického obchdu maximalizována.
29.09.2003

Hodinky SWATCH - katalog podzim/zima 2003

Úspěšně jsme ve spolupráci s agenturou Next Vision připravili novou verzi katalogu hodinek SWATCH, Flik Flak a šperků SWATCH bijoux pro kolekci podzim/zima 2003. Vyberte si ze širokého sortimentu!

28.09.2003

Spustili jsme novou prezentaci firmy Proluck PLUS

Další spokojený zákazník si z naší kuchyně odnáší novou prezentaci své společnosti! Proluck PLUS, velkoobchod papírenskám zbožím, má ode dneška nový web s katalogem vybraných produktů v příjemném designu. Posuďte sami.
22.09.2003

Internetová prezentace AST Plzeň v novém

Dnes jsme spustili novou podobu Internetové prezentace společnosti AST Plzeň, která dodává kompletní sortiment koupelnového vybavení. Nová prezentace je přehlednější a výrazně přitažlivější než verze předchozí.