Poslední realizace

 • Habánské sklepy - vína s tradicí 400 let

  14.9.2014
  Habánské sklepy - vína s tradicí 400 let
  Pro vinařství Habánské sklepy jsme připravili novou webovou prezentaci, kde se dozvíte nejenom o přednostech jednotlivých vín, ale dýchnou na vás i po 400 let utvářené hodnoty a tradice tohoto našeho předního vinařství.
  více...

 • Milkpol - nová webová prezentace

  17.6.2013
  Milkpol - nová webová prezentace
  Nový web pro společnost Milkpol, předního hráče v obchodě s mléčnými produkty a surovinou na evropském i světovém trhu.
  více...

28.01.2004

Školení ve společnosti Protherm

V průběhu ledna proběhlo úspěšné školení pracovníků společnosti Protherm. Školení proběhlo v centrále v Čechách i na Slovensku a bylo zaměřeno na problematiku CMS a publikování na internetu.
26.01.2004

SWATCH Snowpass

Ve spolupráci s agenturou NextVision jsme pro Vás připravili informační stránky o hodinkách SWATCH s funkcí Snowpass. Hodinky s čipem, který slouží jako bezdotyková permanentka, Vám jistě zpříjemní zimní radovánky

12.01.2004

BEditor v rozšířené verzi

Připravili jsme výrazně rozšířenou verzi našeho BEditoru - editačního nástroje pro správu internetových prezentací. Přibyly funkce pro vkládání tabulek, čištění kódu z Microsoft Wordu, které společně s dalšími novými funkcemi výrazně usnadňují správu informací na stránkách.
09.01.2004

Univerzita Pardubice - příprava nového designu

Vytváříme novou podobu internetové prezentace Univerzity Pardubice, připravována je také podoba stránek jednotlivých fakult, anglické verze apod. Výsledky práce našich designérů si již brzy budete moci prohlédnout na oficiálních stránkách univerzity.

26.11.2003

Protherm - teplo pro váš domov

Spustili jsme novou prezentaci společnosti Protherm, předního evropského výrobce kotlů a tepelné techniky. Rozsáhlý redakční systém umožňuje správu celé prezentace a společně s modulem advanced workflow zaručuje kontrolu nad publikováním i ve společnosti s aktivními pobočkami ve více zemích.
13.10.2003

Currently Processing s novou Flashovou tváří

Polské hudební vydavatelství Currently Processing records má ode dneška novou prezentaci, která je kompletně vytvořena pomocí Macromedia Flash. Její správa je zajištěna naším administračním systémem BEditorial, se kterým je správa i kompletně Flashové prezentace hračkou.