Poslední realizace

18.04.2004

Česká architektura online

Hledáte-li architekta či zajímavou stavbu, pak jste na správném místě. Server www.czecharchitecture.net poskytuje přehled osob, staveb a zdrojů z oblasti architektury.
13.04.2004

Devizové kurzy on-line i přes WAP

Pro devizové centrum PETRA TOUR jsme vytvořili novou prezentaci, která přináší nové technologie a komfort do obchodování se zahraničními měnami.

17.03.2004

Hokejové mistrovství světa

Ve spolupráci s agenturou NextVision jsme připravili portál Tissotsports, kde se nejen dozvíte mnoho informací o připravovaném mistrovství světa v ledním hokeji, ale zároveň můžete soutěžit o hodnotné ceny. Stačí jen sbírat body ve Virtuálním šampionátu Tissot.
15.03.2004

Ocenění grafických designů

Grafické designy stránek AST koupelny a Adamix byly oceněny cenou Golden Web Award. Design AST koupelny byl zároveň oceněn cenou Plasticpilot Award.

20.02.2004

Česká architektura na internetu díky b editorialu

Pro Centrum české architektury připravujeme další nasazení publikačního systému b editorial pro správu prezentace o české architektuře. Obsáhlá prezentace zaplní výraznou mezeru na poli dostupných informací o české architektuře na internetu.
04.02.2004

MS 2004 v ledním hokeji

Mistrovství světa v ledním hokeji 2004 se již nezadržitelně blíží. Abyste se na něj mohli dobře připravit a také si u té přípravy užili spoustu zábavy, připravujeme pro značku TISSOT k MS 2004 portál s Flashovou hrou o spoustu cen od partnerů MS.