Poslední realizace

06.07.2004

Náš úl mění adresu

Od 19.7.2004 naleznete naši společnost v nových prostorách v centru Plzně, kde se budeme těšit na Vaši návštěvu. Nová adresa je Anglické Nábřeží 1, přímo vedle zrekonstruovného Business Centrer Bohemia. Stávající telefonní a faxové spojení zůstává beze změny.
01.07.2004

Českoněmecký portál ahoj.info projde změnou

Připravujeme rozsáhlou změnu česko-německého portálu ahoj.info, který slouží k výměně informací a vzájemnému sbližování dvou geograficky blízkých kultur. Portál dozná změn jak ve struktuře poskytovaných informací, tak i ve své grafické podobě.

30.06.2004

ASP.NET aplikace pro ZPA Industry a.s.

Pro společnost ZPA Industry a. s., Nejdek připravujeme řešení v ASP.NET pro správu polní instrumentace.
27.05.2004

Finále hry portálu Tissotsports

Dnes proběhlo finále hokejové hry portálu Tissotsports.cz, kde se soutěžilo o hodnotné ceny v podobě osobního automobilu Škoda SUPERB, hodinek Tissot T-Touch a mobilních telefonů Siemens. Více informací a fotografie z finálových bojů naleznete v této zveřejněné tiskové zprávě.

10.05.2004

Vysoká škola umělěcko-průmyslová v Praze v novém

O nově vznikající stránky prestižní české umělecké školy, Vysoké školy umělecko-průmyslové v Praze, se bude starat redakční systém b editorial. Grafická podoba nových stránek vzešla z výběrového řízení studentských prací na VŠUP a nové stránky budete moci navštívit od srpna 2004.
05.05.2004

Design systému vizi.cz

Rozsáhlá designová studie webu pro online přípravu a tisk vizitek Vizi.cz. Tento projekt společnosti Linus bude oficíálně představen a zprovozněn v srpnu 2004.