Poslední realizace

20.10.2004

Cargospol, dopravní, zasilatelské a logistické služby v novém

Připravili jsme novou podobu prezentace společnosti Cargospol s.r.o., společnosti poskytující dopravní, zasilatelské a logistické služby na území EU a ostatních států Evropy.
14.10.2004

Telekomunikační web Asociace pro spravedlivou konkurenci

Ve spolupráci s agenturou Next Vision jsme připravili web telekomunikačních operátorů Asociace pro spravedlivou konkurenci, na kterém asociace prezentuje informace ze své činnosti. Zakládajícími členy asociace jsou společnosti eTel, TELE2, Telenor Networks a Tiscali.

10.10.2004

Achátpharma - vše kolem zdraví pro celou rodinu

Ve spolupráci s agenturou NextVision jsme připravili programovou část internetové prezentace společnosti Achátpharma s.r.o.. Systém je založen na redakčním systému b editorial a umožňuje kompletní správu celé prezentace.
23.09.2004

Job&Workshop

Pro společnost Abaco group jsme připravili mikrostránky semináře pro zvyšování efektivity firmy řízením rozvoje lidských zdrojů.

18.08.2004

Ilona Hlaváčková

Prezentační stránky nejlepší české plavkyně současnosti prošly kompletní grafickou změnou včetně nasazení redakčního systému b editorial pro jejich snadnou aktualizaci.
05.08.2004

ZPA Industry - PI Aplikace

S koncem července byl dokončen vývoj intranetové aplikace pro správu přístrojů polní instrumentace (teploměrů, servopohonů apod.). Aplikace byla úspěšně nasazena a my jsme připraveni poskytovat plnou podporu jejímu majiteli.