Poslední realizace

09.01.2005

Pohyblivá reklamní

Připravili jsme prezentaci Pohyblivé reklamní, společnosti nabízející kreativní reklamu postavenou na odborně stanovené strategii, kvalitní grafické přípravě a precizní výrobě. Pohyblivá reklamní nabízí exkluzivní síť reklamních ploch na prostředcích městské hromadné dopravy a v jejich interiérech.
12.12.2004

Pozvánka na koncert skupiny 100°C

Rádi bychom Vás pozvali na koncert skupiny 100°C, jehož je naše společnost partnerem, společně s naším projektem online obchodu s DVD Filmopolis.cz Koncert je zdarma, tak neváhejte a přijdte si poslechnout hudební objev této sezóny.

09.12.2004

Filmopolis, jedinečný DVD obchod

Spustili jsme jedinečný obchod s DVD nosiči Filmopolis.cz založený na produktu b store. Široká nabídka filmů a množství slev vás jistě potěší. Připravované tituly si můžete předobjednat a nechat zaslat na dobírku. Dopřejte si pohodlí výhodného nakupování z domova.
02.12.2004

Ahoj.info, česko-německý portál pro mladé v nové podobě

Česko-německý portál pro mladé určený všem zájemcům o informace z našich luhů a hájů a ze sousedního Německa prošel významnou designovou proměnou. Byla také rozšířena funkčnost tohoto jedinečného portálu.

03.11.2004

Přezujte na zimní pneumatiky Goodyear!

Připravte své auto na zimu! Přezujte s naší hrou na zimní pneumatiky Goodyear! Podzimní soutěž s pneumatikami Goodyear jsme připravili ve spolupráci s agenturou Next Vision a hlavní cenou celé hry je sada zimních pneumatik Goodyear Ultra Grip 6. Přijďte si zahrát!
25.10.2004

Prezentace Hospodářské komory Středočeského kraje

Pro Hospodářskou komoru Středočeského kraje jsme připravili ve spolupráci s agenturou Next Vision offline Flash prezentaci středočeského kraje využitou na obchodní konferenci v Paříži. Reprezentace České republiky naší prací v zahraničí je pro nás ctí.